ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V této sekci naleznete odpovědi na ty nejčastější otázky. Více informací o značce, použitých materiálech a jejich údržbě naleznete na našem Blogu.

FAQs

Naše košile mají ve většině případů velikost UNI. Vejdete se do nich pohodlně ať už máte velikost S nebo L. Pyžamové vršky, kalhoty a šortky šijeme ve velikostech SM a LXL.

Zdarma Vám upravíme délku produktu o 10cm. V případě šití na zakázku a větších úprav

Přesné rozměry naleznete pod tímto odkazem.

Pokud stále váháte, zda Vám kousek bude, neváhejte se nám ozvat emailem nebo přes sociální sítě!

Design lněných látek z kategorie LUX je realizovaný podle návrhů Evy Jandíkové z Atelieru Terej. Na rozdíl od látek barvených v kuse jsou vzory tkané z předem obarvených přízí, což jim dává živější vzhled. Jsou exkluzivně objednávány v limitovaném množství v českých tkalcovnách.

Stálá kategorie BASIC nabízí evropské lněné látky barvené v Česku.

Látky jsou v gramáži 145g/m²-160g/m².

Produkty MOONIA si můžete vyzkoušet v pražských kamenných obchodech TVORBA, ONES a ve zlínském COURAGE. Pokud máte v okolí obchod, kde byste rádi naše kousky viděli, dejte nám vědět!

Víme, že je občas těžké vybírat zboží bez možnosti vyzkoušení.

Proto Vám nabízíme možnost vrácení zboží do 1 měsíce od zakoupení bez udání důvodů. 

Dámské noční košile a pyžama jsou ale univerzální, lehce je unosíte i přes den. Zkoušejte poctivě bez starostí a v případě potíží se na nás obraťte.

Len se příliš nešpiní, ale někdy se prát musí. Standardně perte na šetrný program 30°C, bez aviváže a bělidla a ždímejte krátce při nízkých otáčkách. Lněné oděvy doporučujeme prát samostatně, občas nachytají vlákna z jiných materiálů. A tak, v ideálním případě perte lněné oblečení v ruce, vymačkejte vodu a nechte usušit na sluníčku.