Co je nového?

Co je nového?

Za posledních několik měsíců jsem rozšířila sortiment, na sociálních sítí přibylo sledujících a tak bych vám ráda sepsala pár odpovědí na nejčastější otázky, které k produktům a ke značce máte.

 

A TO JE VÁŽNĚ NA SPANÍ?

Nejen. Vlastně to byla ta první myšlenka - mít šmrcovní pohodlnou noční košili. Tak tu jsem si nechala ušít a přitom začala objevovat, jaké to je, spát ve lnu (je to láska - je jemný, nepotím se, na léto i na zimu.. ale o vlastnostech zas příště).

A jak jsem zkoušela různé gramáže a objevovala nové vzory, postupně jsem propadala krásným autorksým látkám a z bílé lněné noční košile se stalo lněné oblečení, ve kterém je až škoda spát (jak samy některé zákaznice říkají).

MOONIA se tak stala součástí denního šatníku, ať už ji obléknete jen na doma a nebo kombinujete s kalhotami do práce. Pořizujete si tak kousek do šatníku, které můžete pokaždé využít jinak. Tak jak chcete vy.

A MÁTE NĚCO PRO MANŽELA?

Původně jsem začínala s košilí pro sebe, tak abych se mohla z ložnice přesunout do pracovny a nastartovat týmový skype během pěti minut.. pak jsem nechala ušít i trenýrky pro manžela. A ten mě přesvědčil, že rozhodně musím mít i pánskou kolekci. Že by to nosil pořád.. Takže..

Pánské střihy jsou hotové a na webu nabízíme pánskou košili Pure, kalhoty i trenky.

A pro děti?

Společně s Evou Deutsch z DEKIDS připravit dětskou kolekci PETTŸ. V nabídce tak mám pyžámka pro děti ve věku 1-2, 3 a 4-5 let. A taky jedny krásný šatky Stella pro holčičky (od 3 let). Mají krásný volánky a já jsem z nich teda nadšená. Jestli budu mít dceru, potom je rozhodné schovávám a za pár let je bude nosit ona.

LEN, to je spíš na léto, nebo?

Není! Len má termoregulační vlastnosti. V létě chladí a v zimě hřeje. Většina si len spojí s letními měsíci, rozepnutá košile, pláž, dovolená, pobíhání po zahradě. Ale nenechte se mýlit. Len je jako stvořený i na zimní měsíce. Dlouhé kalhoty, top s dlouhým rukávem, košile až na zem a nebudete ho chtít svléknout. Udrží vás v teple! Už se vidíte v křesle s čajem, štrůdlem a knížkou?

LEN SE ALE HODNĚ MAČKÁ, ŽE?

Ano. Je to jeho vlastnost.

A V ČEM JE LEN TAK VÝJIMEČNÝ? (tuto otázku kladou převážně muži, chápu, jde o fakta)

Tedy:

1. je hypoalergenní

Jde o stoprocentní přírodní materiál. Nezpůsobuje alergické reakce a je mimořádně odolný vůči bakteriím a roztočům. Odolává plísním, látka odpuzuje prach a pyly. Díky obsahu olejů má blahodárný vliv na pokožku. Doporučuje se alergikům a astmatikům, zároveň lidem s kožními problémy a dětem.

2. je stoprocentně recyklovatelný a šetrný k přírodě

Lněné vlákno nepotřebuje hnojit ani ošetřovat pesticidy. Jeho vlákna jsou stoprocentně recyklovatelná a rozložitelná. Až 80 % celosvětové produkce lnu pochází z Evropy, takže k nám nemusí cestovat přes půl světa. Pěstování lnu je velice šetrné k půdě a na rozdíl od produkce například bavlny nevyžaduje extenzivní zavlažování nebo hnojení.

3. je odolný

Odolnost lnu patří mezi jednu z jeho nejlepších výhod. Len snáší časté nošení a praní; velmi jemné látky se sice mohou při nešetrném zacházení poškodit, ale vydrží víc než stejně jemné bavlněné nebo hedvábné materiály. Oceníte to především u lněného povlečení.

4. časem ještě více zjemní

S každým praním a používáním je lněná příze jemnější a světlejší, ale na kvalitě to neubírá. Lehce se tak stane, že časem ani nepoznáte, že na sobě lněné oblečení máte. Třeba spánku ve lněném povlečení se nic nevyrovná!

5. méně se špiní!

Lněná vlákna jsou rovná a hladká, díky tomu se dovnitř látky dostane méně nečistot. Stejně tak odolává pylům a okolnímu prachu.

A TO ŠIJETE VY?

Kdepak, mám to štěstí, že spolupracuji se dvěmi šikovnými švadlenami, které se mnou mají trpělivost a zvládají moji chaotičnost. Takže díky Bohu za Markétu a Hanku! (Zároveň odpověď na otázku, zda jsou produkty šité v Česku - ano, jsou!)

Len si zaslouží své místo ve Vašem šatníku a i kdyby jste měli pocit, že snad není dost trendy, tak opak je pravnou. Len se právoplatně díky svým vlasnostem vrací zpět na výsluní.

Všechny produkty

Košile Pluto

Běžná cena
od 2.890,00 Kč
Sleva
od 2.890,00 Kč
Běžná cena
Vyprodáno
Zobrazit ve vašem prostoru, načte položku v okně rozšířené reality
za 

Košile Merkur

Běžná cena
od 2.990,00 Kč
Sleva
od 2.990,00 Kč
Běžná cena
0,00 Kč
Vyprodáno
Zobrazit ve vašem prostoru, načte položku v okně rozšířené reality
za 

Košile Mars s límcem

Běžná cena
od 2.790,00 Kč
Sleva
od 2.790,00 Kč
Běžná cena
Vyprodáno
Zobrazit ve vašem prostoru, načte položku v okně rozšířené reality
za 
Ušetřete 7%

Lněné kimono MOON

Běžná cena
2.790,00 Kč
Sleva
2.790,00 Kč
Běžná cena
2.990,00 Kč
Vyprodáno
Zobrazit ve vašem prostoru, načte položku v okně rozšířené reality
za